Про корпорацію
“ПРИКАРПАТСЬКА ФІНАНСОВА ГРУПА”
Голова Ради директорів корпорації
Корчмар Валентина Володимирівна
тел.+38 (0342) 50-56-50

Корпорація «Прикарпатська фінансова група» утворена в 2002 році з метою акумулювання інтелектуальних, матеріальних можливостей та постійної координації господарської діяльності її учасників:
· Івано-Франківської філії Української фондової біржі;
· Експертно-консалтингової фірми «Ека-Захід»;
· Прикарпатської універсальної товарної біржі;
· Аукціонного центру «Універсал»;
· Брокерської фірми «Станіслав-Д»;
· Експертно - консультаційного центру з питань нерухомості «Франко-Капітал»;
· Заводу по виробництву будівельних матеріалів «Франко-Бетон»;
· Експертно-консалтингової фірми «Ека-Вест»;
Метою діяльності корпорації є надання комплексних послуг у галузі маркетингу та інформатики, юридичних, консалтингових послуг у фінансово-господарській сфері, у бухгалтерському обліку та звітності, виконання науково-дослідницьких, технічних, конструкторських, проектних робіт та видавницька діяльність, сприяння у формуванні та розвитку цивілізованого українського ринку консалтингових послуг і створення сприятливих умов для підвищення ефективності і успішності бізнесу наших клієнтів.
На виконання антикризових заходів уряду корпорація надає підприємствам всіх форм власності повний комплекс послуг в реалізації надлишкових активів (нерухомого та рухомого майна, земельних ділянок, тощо).
Пропонуємо детальну розробку бізнес-планів і виконання маркетингових досліджень відповідно до міжнародних стандартів. Здійснюємо пошук інвесторів.

ЕТАПИ СТАНОВЛЕННЯ

1992 рік - Івано-Франківська філія Української фондової біржі Виключний вид діяльності – організація купівлі-продажу цінних паперів. Заснована наприкінці 1992 року з метою формування цілісного та прозорого регіонального ринку цінних паперів на Прикарпатті (УФБ - перший створений в Україні біржовий ринок цінних паперів).
Провідна структура приватизаційних процесів в Західному регіоні. Організовує продаж державних пакетів акцій підприємств, що приватизуються на теренах Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Закарпатської та Чернівецької областей. За роки діяльності філії реалізовано пакетів акцій більш як 460 емітентів. Це один з кращих показників в Україні.
Активно сприяє розвитку вторинного ринку цінних паперів (акцій, опціонів та інших інструментів фондового ринку) в Західному регіоні.
1993 рік - Брокерська контора "Станіслав-Д"
Заснована в 1993 році як професійний торговець цінними паперами на Прикарпатті. Основними видами діяльності є:
Брокерська діяльність – купівля, продаж за дорученням та за рахунок клієнтів: - будь яких цінних паперів (акцій, облігацій, інвестиційних сертифікатів, похідних цінних паперів, векселів, іпотечних цінних паперів);
- організація купівлі акцій підприємств у фізичних та юридичних осіб в будь-яких регіонах України з метою концентрації таких пакетів до контрольних або блокуючих;
- купівля акцій підприємств, що приватизуються, в.т.ч. контрольних пакетів. Дилерська діяльність – купівля, продаж від свого імені та за свій рахунок:
- акцій у клієнтів;
- будь яких цінних паперів (акцій, облігацій, інвестиційних сертифікатів, похідних цінних паперів, векселів, іпотечних цінних паперів);
- цінних паперів та інших фінансових інструментів на організованих ринках — ПФТС, УФБ, УМВБ, КМФБ та інших торговельних площадках.
1997 рік - Експертно-консалтингова фірма "Ека-Захід"
Заснована в 1997році як спеціалізована фірма з проведення незалежної оцінки майна, майнових прав і бізнесу. Фірма діє на підставі Сертифікатів суб'єкта оціночної діяльності, що видавались Фондом державного майна України починаючи з 1997 року і Ліцензії Державного комітету України по земельних ресурсах на проведення землеоціночних робіт починаючи з 2001 року.
Всі види оціночних робіт виконуються висококваліфікованими фахівцями, що мають іменні сертифікати експертів-оцінювачів.
За період роботи на українському ринку набутий великий досвід по проведенню незалежної оцінки всіх видів майна, майнових прав, інтелектуальної власності і бізнесу практично у всіх галузях господарства і секторах економіки з метою передачі власності, фінансування, оподаткування, страхування, фінансового планування, внеску в статутний капітал, оформлення застави (іпотеки), розірвання партнерства, зміни вартості основних засобів в бухгалтерському обліку, дослідження здійсненності проектів, визначення ставок і тарифів. Фірма з регіональної перетворилась в відому у всіх регіонах України компанію (проведено оцінку більше 12-ти тис. цілісних майнових комплексів, об’єктів нерухомості, бізнесу, нематеріальних активів, земельних ділянок, сотні тисяч одиниць обладнання, устаткування, транспортних засобів по всій Україні).
Фірма має акредитацію в багатьох банках. Серед клієнтів – ЗАТ «Лукор», Карпатнафтохім, ВАТ «Оріана», ВАТ «Івано-Франківський цементно-шиферний комбінат», ВАТ «Пресмаш», ВАТ «Івано-Франківськоблгаз», ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття», ВАТ «Долинанафтогаз», ВАТ «Коломиясільмаш», інші провідні підприємства регіону.
Пріоритетні напрямки:
· оцінка цілісних майнових комплексів і бізнесу;
· оцінка інвестиційних проектів;
· оцінка земельних ділянок;
· оцінка цінних паперів;
· оцінка інтелектуальної власності;
· переоцінка основних фондів.
1999 рік - Прикарпатська універсальна товарна біржа
Зареєстрована у березні 1999 року. До створення товарної біржі фахівці біржі працювали на Івано-Франківській філії АТ "Українська фондова біржа". Досвід роботи фахівців по організації аукціонів та біржових торгів 15 років. Організувала та провела перший в області аукціон з реалізації державного майна (1995 рік) і перші земельні торги (червень 2006 року).
За весь період роботи ПУТБ організовано та проведено майже десять тисяч аукціонів та біржових торгів практично по всіх видах продажу, а також усіх категоріях біржового товару. Є досвід проведення благодійних, мистецьких, нумізматичних аукціонів. За цей час біржею продано товару на суму понад 500 млн. гривень.
Щорічно, починаючи з 2005 року ПУТБ входить до 100 найкращих підприємств України в номінації “Бездоганна репутація в бізнесі ”. У 2007 році була серед лідерів національного бізнес — рейтингу в галузі “Управління фінансовими ринками ” (11 місце з 494 зареєстрованих на Україні бірж).
У 2007 та 2008 роках ПУТБ стала номінантом у рейтингу «Україна, кращі підприємства» за забезпечення стабільного розвитку підприємства, професійність та кваліфікацію персоналу, високу якість послуг .
Офіційний партнер Асоціації «Земельна спілка України», член Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України.
В лютому 2003 року створено бюро експертної оцінки, а в 2008 році відділ землевпорядкування.
Висококваліфіковані фахівці виконують весь комплекс робіт з проведення незалежної експертної оцінки, геодезичних та землевпорядних робіт (проекти відведення земельних ділянок, виготовлення документів, що посвідчують право користування земельними ділянками, юридичні консультації та супровід). Є всі необхідні ліценції, дозволи та сертифікати.
Наявна розгалужена сітка брокерів в районних центрах області, є представництва в Львівській, Тернопільській, Закарпатській областях.
2000 рік - Аукціонний центр "Універсал"
Створений в 2000 році як спеціалізована організація з підготовки та проведення аукціонів, відкритих та прилюдних торгів, експертної оцінки майна, майнових прав та бізнесу.
Товариство надає комплекс послуг з підготовки об'єктів до продажу, а саме :
- встановлення права власності та виготовлення документів на право власності;
- проведення оцінки;
- юридична підтримка з дотримання законодавства при купівлі-продажу;
- пошук потенційних покупців;
- підготовка документів купівлі-продажу.
Спеціалістами здійснюється брокерське обслуговування податкових інспекцій з продажу майна, що перебуває у податковій заставі, арбітражних керуючих з продажу майна підприємств-банкрутів, юридичних та фізичних осіб. На замовлення клієнтів здійснюється пошук об'єктів нерухомості, іншого майна та товарів, земельних ділянок.
Арбітражним керуючим надаються послуги з ведення справ про банкрутство.
2008 рік - Експертно-консультаційний центр "ФРАНКО-КАПІТАЛ"
Створений на початку 2008 року. Активний учасник ринку української нерухомості. Послуги:
- широкий вибір нерухомості в Україні та за її межами. Особлива увага надається перлинам України Карпатам і Криму. Ці регіони найпривабливіші для інвестування. Завжди 100% гарантія збереження і примноження вкладених коштів, прибутковий бізнес, зимовий та літній туризм, активний відпочинок, лікування і оздоровлення;
- консультації і послуги з купівлі, та оренди земельних ділянок різного призначення, готового бізнесу, квартир, котеджів та інших об’єктів нерухомості;
- повний комплекс робіт з оформлення та переоформлення земельних ділянок, та інших об’єктів (геодезичні та землевпорядні роботи, зміна цільового призначення, оцінка майна та ділянок);
- будівництво об’єктів під ключ.
2008 рік - Завод по виробництву будівельних матеріалів "Франко-Бетон"
Створений на початку 2008 року.
Виробництво будівельних матеріалів по новітніх технологіях, спрямованих на забезпечення максимального енергозбереження об’єктів будівництва
2008 рік - Експертно-консалтингова фірма "Ека-Вест"
Створена на початку 2008року. Основним напрямком діяльності є незалежна оцінка нерухомості всіх видів власності, машин та обладнання при формуванні статутного фонду, при визначенні розміру орендної плати, при визначенні вартості майна, що заставляється, при розподілі спільного майна, при визначенні вартості матеріальних активів (Сертифікат суб’єкта оціночної діяльності №7489/08 виданий ФДМУ 23.07.2008р. за напрямами оцінки – оцінка об’єктів у матеріальній формі, оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів).
Всі види оціночних робіт виконуються висококваліфікованими фахівцями, що мають іменні сертифікати експертів-оцінювачів

КОРПОРАЦІЯ «ПРИКАРПАТСЬКА ФІНАНСОВА ГРУПА»
76000 м. Івано-Франківськ,вул. Шевченка, 9
mail: pfg@pfg.if.ua
Карта сайту