НОВИНИ
До уваги деревообробників! (АУКЦІОН 15.06.2020р.)

До уваги деревообробників!

15 червня 2020 року  організатором Прикарпатська універсальна товарна біржа з використанням електронної торгової системи ДП «ЛІАЦ» будуть проведені електронні аукціонні торги необробленою деревиною, що планується до заготівлі у третьому кварталі 2020 року.

Лісогосподарські підприємства Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства для потреб переробки виставили 125,4 тис. куб. м необробленої деревини, у тому числі 72,3 тис. куб. м лісоматеріалів круглих та 53,1 тис. куб. м дров’яної деревини як промислового так і непромислового використання.

Серед лісоматеріалів круглих для потреб переробки на продаж виставили:

- ялинових – 50,5 тис. куб. м;

-ялицевих – 10,1 тис. куб. м;

- букових - 7,4 тис. куб. м;

- дубових – 1,18 тис. куб. м;

- вільхових та березових – 1,13 тис. куб. м.

Запрошуємо усі деревообробні підприємства прийняти участь в електронних торгах.

Окрім того, для потреб плитного виробництва виставлено для продажі 29,2 тис. куб. м дров’яної деревини хвойних порід та 3,5 тис. куб. м– м’ягколистяних порід. Запрошуємо наших партнерів – виробників плит ДСП, МДФ, OSB та інших прийняти участь в електронних торгах.

Для виробництва деревного вугілля, дров колотих, енергетичної тріски виставлено для продажі 11,2 тис. куб. м дров’яної деревини твердолистяних порід.

Запрошуємо усіх, кому потрібна сировина для деревообробки прийняти участь в торгах і тим самим забезпечити себе необхідною кількістю сировини для виробництва.

У свою чергу, лісогосподарські підприємства гарантують усім, хто придбав сировину на електронних аукціонах, своєчасну та якісну поставку лісопродукції у визначені договором терміни.

Уся інформація щодо обсягів лісопродукції та цін на неї в розрізі лісогосподарських підприємств знаходиться на сайті біржі в розділі ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДАЖ НЕОБРОБЛЕНОЇ ДЕРЕВИНИ

Чекаємо на електронних торгах!!!!

ПРИКАРПАТСЬКА УНІВЕРСАЛЬНА ТОВАРНА БІРЖА
76000 м. Івано-Франківськ,вул. Шевченка, 9
mail: pfg@pfg.if.ua
Карта сайту