УЧАСНИК КОРПОРАЦІЇ
ПРИКАРПАТСЬКА УНІВЕРСАЛЬНА ТОВАРНА БІРЖА

Досвід роботи

Прикарпатська універсальна товарна біржа зареєстрована у березні 1999 року. До створення товарної біржі фахівці біржі працювали на Івано-Франківській філії АТ "Українська фондова біржа". Досвід роботи фахівців по організації аукціонів та біржових торгів ,більше 20-ти років. Перший в області аукціон з реалізації державного майна був проведений нами у 1995 році, а в червні 2006 року - перші земельні торги. За весь період роботи ПУТБ організовано та проведено майже десять тисяч аукціонів та біржових торгів практично по всіх видах продажу, а також усіх категоріях біржового товару. Є досвід проведення благодійних, мистецьких, нумізматичних аукціонів. У наявності відповідні сертифікати, ліцензії, дозволи. За цей час не допущено жодних порушень чинного законодавства України. 

Рейтинг

Щорічно, починаючи з 2005 року ПУТБ входить до 100 найкращих підприємств України по номінації “Бездоганна репутація в бізнесі”. У 2007 році біржа увійшла до числа лідерів національного бізнес — рейтингу в галузі “Управління фінансовими ринками” (11 місце з 494 зареєстрованих на Україні бірж). У 2007 та 2008 роках ПУТБ стала номінантом у рейтингу «Україна, кращі підприємства» за забезпечення стабільного розвитку підприємства, професійність та кваліфікацію персоналу, високу якість послуг у відповідності до міжнародних стандартів. 

Перелік біржового товару щодо якого біржа має досвід продажу

1. Нерухомість:
- майнові комплекси;
- нерухомість комерційного призначення;
- нерухомість виробничого призначення;
- житлова нерухомість;
- об'єкти незавершеного будівництва;
- будівлі під розбір.
2. Земельні ділянки.
3. Право оренди на земельні ділянки.
4. Благоустрій земельних ділянок.
6. Бізнес та інше:
- кредитні ресурси;
- визначення реальної ціни пакету акцій ВАТ;
- дебіторська заборгованість;
- право оренди на нерухоме майно;
- право організації торгових майданчиків;
- твори мистецтва;
- монети, коштовності;
7. Товар:
5. Рухоме майно:
- транспортні засоби;
- обладнання;
- основні засоби та малоцінний інвентар;
- сільськогосподарське обладнання;
- літальні апарати.
- продукція с/г виробництва:
- будівельні матеріали;
- металобрухт;
- лісоматеріали;
- промисловий товар;
- продовольчий товар.


Інфраструктура, фахівці, матеріально – технічна база.

На біржі працюють 4 сертифіковані фахівці з продажу державного майна та землі, 7 експертів – оцінювачів. Створені представництва ПУТБ у Львівській, Закарпатській та Тернопільській областях, зареєстровано 12 брокерських контор. Біржа має в наявності та використовує наступну матеріально – технічну базу: 15 персональних комп'ютерів об'єднані в мережу та забезпечені зв'язком для швидкісного доступу в мережу Інтернет, копіювальна техніка; комплект мобільної комп'ютерної техніки з власним програмним забезпеченням для проведення аукціонів в будь-якій точці України.

ПРИКАРПАТСЬКА УНІВЕРСАЛЬНА ТОВАРНА БІРЖА
76000 м. Івано-Франківськ,вул. Шевченка, 9
mail: pfg@pfg.if.ua
Карта сайту